Členové skupiny EXTREMITIES

Touto cestou bychom Vám rádi představily členy naší tanečně-světélkující skupiny Extremities.


Markéta Bendová 

Je členkou skupiny a nikdo ji neřekne jinou přezdívkou než Mája. Ale nebojte se, nepoletuje po polích z květiny na květinu s Vilíkem. Místo kde to dokáže opravdu rozjet je právě na parketu. Obuje stepky, nasadí zářivý úsměv nevinné školačky a jen těžko odvracíte pohled při jejím vystoupení! Kromě toho Mája studuje na VOŠ obor zdravotnický záchranář. Pokud se tedy někdy dostanete do potíží, je možné že právě ona Vám jednou zachrání život. Její motto zní "Nemusíš být celebritou, stačí být příkladem k následování". 


Veronika Rožcová

Tímto bychom se naposled rádi rozloučili s naší báječnou Verčou. Byla pro nás vším, skvělou kamarádkou i důvěrnicí. Byla veselá a do tance uměla vložit energii. Milovala zvířata. Bohužel čas který odtikával v jejích hodinách života se zastavil. Kruté spáry osudu ji od nás odvlekly. Rozsápali ji na miliony kousků a nyní jen jako prach a kosti leží ve své nablýskané rakvičce. Než zesnula studovala přírodovědnou fakultu na UJEPu v Ústí nad Labem. A k čemu jí vzdělání je teď? Po smrti je vlastně nejblíže svému oboru kterým byla biologie - není nad rozklad v praxi, prdět si do hlíny a stát se hnojivem, nebo jinak řečeno součástí ekosystému. Verča věřila v posmrtný život a proto ji na našich akcích můžete zahlédnout jako přízračné zjevení, které neopouští svou skupinu se kterou strávila několik let života. Stále je přítomna na parketu i v našich srdcích. Kdyby měla možnost na závěr by Vám sdělila jedno životní moudro a to: "Život je svině, ale neboj usmívej se, zítra bude hůř".


Kateřina Kluchová

Naše pochodeň, náš reprodrozd! To je naše úžasná Kate! Kdykoliv se cítíte zklíčeně nebo pod psa ozve se její drobný hlásek a začne Vám našeptávat slůvka útěchy a porozumění. Ze zamračeného šedivého dne vás vtáhne na sluncem projasněnou pláň a vy si opět začnete užívat života. Je to kamarádka která Vás nikdy nenechá ve štychu a vždy dokáže ohromit svými znalostmi a jiskrným pohledem. Pokud s ní zabloudíte do vinného sklípku bude ona právě ta která Vám vybere to nejlepší víno a ještě vám o něm dá přednášku. Není alkoholik! Při studiu hotelové školy totiž ještě zvládá pracovat ve vinařství v Třebívlicích. Kate je cílevědomá a proto své těžce vydělané peníze poctivě šetří na **** - to se jí musíte zeptat přeci sami. Její životní motto je "Překážky jsou jen v nás a proto překonej sám sebe".


Čeňka Číčelová

//-/./-./..../.-.././.../--/../..././-.-/-/---/..../---/--/---/-.-./-././-./.-/--/.-../..-/...-/..// .-./.-/-../.../../..././.--./.-./---/.---/./...-/..-/...-/./.--./---/--/---/-.-./../-/.-/-./-.-././.-/..../..-/-../-.../-.--// -.-/.-../.-/...-/../.-./.---/./-././-../../.-../-./---/..-/.../---/..-/-.-./.-/.../-/../.---/./.---/../..../---/--../../...-/---/-/.-/.../-/./.---/-././.---/.-/-.-/---/.../-/./.---// .-/--../.---/./-../-./---/..-/...-/-.--/.-./---/.../-/./----/-.-././-.../-.--/-/..-/-.-./../-/./.-../-.-/---/..-/.../-/./.--./..-/.-/.--./.-./---/-/---/.../././.-././.-./---/--../..../---/-../.-../.-/.../-/..-/-../---/...-/.-/-/.../--./.../...-/--/---/.../-/.// --/---/-/./--/.---/./.---/../..../---/--../../...-/---/-/.-/.---/.-.-/././.--./-.-./.-/.-../--/.-/-./-../-/.-/.--./-../.-/-./-.-./.// -.-/-../-.--/--../.---/.---/../-.../---/.-../-.--/-./---/..../-.--/.-././-.-/-././.-./.-/-../.../../.-.-/././.--./-.-./.-/.-../--/.-/-./-../.-../../.../-/./-./-/---/--/..-/.../../-.-.//


Eliška Hingarová

Tak ta popravdě sama neví jak se ve skupině ocitla. Obě nohy levé!  Ruce má asi dvě? A o tykadlech ani nemluvím. Občas se cítí jako mimozemšťan! Tato planeta však ji poskytla skvělé útočiště a na Mars se zpět stěhovat nehodlá. Na skupinu extremities narazila čistou náhodou právě ve chvíli, kdy trénovali své light show vystoupení na louce a ona potřebovala signalizaci pro přistání s létajícím talířem. A takto se poprvé setkali. 


Michal Krupa

Pokud jste ho potkali máte štěstí. Potkali jste se s pravou hvězdou. Tomuhle človíčku budou prkna Broadwaye říkat "mistře". Denně tvrdě trénuje a dře. Na parketu nechává duši, pot, slzy a jiné tekutiny. To je Mišák náš starej bručoun. Jak něco nefunguje podle nalajnované představy začne se rozčilovat a návrhy by nejraději někomu omlátil o hlavu. Ale neděste se on je jinak milý a krotký jako stepující beránek. Jen má občas horkou hlavu, kterou lze zchladit pořádnou dávkou ovocné zmrzliny. Takže ho po představení klidně na 1-2 kopečky pozvěte. Jinak je skvělý tanečník, choreograf, organizátor i kamarád. Pokud chcete zažít show narazili jste právě na toho pravého. Nenechte si ujít jediné představení skupiny Extremities. Protože každé z nich je geniální, originální, nápadité a vše právě díky Michalovi. .